Rozmówki polsko – angielskie, niemieckie, hiszpańskie, francuskie – 25 kodów do rozdania!

Dzisiaj dzięki uprzejmości firmy RosMedia, mamy dla Was coś wyjątkowego. Mianowicie firma udostępniła dla czytelników AppleApps.pl 25 kodów promocyjnych do swoich rozmówek. Mamy dla Was po 5 kodów promocyjnych na rozmówki polsko-angielskie, polsko-niemieckie, polsko-hiszpańskie oraz polsko-francuskie, a także coś dla początkujących, czyli aplikację Angielski 102 Podstawowy.

I choć ciężko było nam przetestować appsy pod względem merytorycznym to od strony technicznej spisują się całkiem nieźle. To naprawdę kawał dobrej roboty, a firma po raz kolejny udowadnia nam, że można robić w Polsce aplikacje na światowym poziomie. Dowiemy się co nieco o historii danego kraju, a także poznamy wymowę poszczególnych przydatnych zwrotów oraz gramatykę. Ponadto wakacje to doskonały czas na zainstalowanie sobie czegoś takiego, bowiem wtedy nigdy nie wiadomo, kiedy takie aplikacje mogą nam się przydać.

Jak już wcześniej wspomniałem mamy dla Was 25 kodów promocyjnych (po 5 każdej aplikacji). Wszystko, co musicie zrobić to kliknąć Facebook’owe ‚Lubię to’, które widnieje po prawej stronie, a także napisać w komentarzu, jaka aplikacja z wyżej wymienionych Was interesuje oraz nie zapomnieć podać swojego e-maila w odpowiednim polu. To wszystko, żadnych pytań konkursowych i ukrytych kosztów, wystarczy napisać, co chcecie dostać. Dzięki temu wszyscy chętni, dostaną to, czego chcą.

Po wszystkim, aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
PwnTunes - prosta wymiana danych bez pośrednictwa iTunes
[Jailbreak Tweak] Okładka albumu zamiast ikony iPod'a
Piętrowy Dock w iOS !
[GTA] Grand Theft Auto Vice City już w App Store!
Ekstremalna jazda z Extreme Road Trip 2
[KONKURS] Speeq Angielski | Polski - 100 tys. użytkowników nie może się mylić
podDJ - aplikacja od hakera Pod2g już w App Store
MyScript z rozpoznawaniem tekstu pisanego jak OCR!
Bakery Story - The Sims w wersji light na iOS
lo-mob - kolejna bezużyteczna aplikacja?
Doradca smaku, czyli oddaj fartucha
Abstergo: przejmij pełną kontrolę nad zarządzaniem powiadomieniami
Exigency - wykręć numer telefonu z lockscreenu
LockscreenToggles – szybki dostęp do przełączników na lockscreenie
FullScroll - pełny ekran podczas przewijania list
Aplikacje o wartości 15 dolarów do pobrania ZA DARMO