Yanosik – bez dwóch zdań doskonały!

Wiele jest aplikacji, które poinformują nas o tym gdzie możemy spodziewać się radaru, który zrobi nam dość kosztowne zdjęcie za kierownicą auta.

Mało kto jednak chciałby takowe posiadać. Yanosik nie dość, że pozwoli nam uniknąć tego typu przykrych niespodziewanek, dodatkowo jest wyposażony w funkcję zgłaszania zdarzeń takich jak wypadki, patrole, policja z suszarką itp.

Fakt, wymagany jest pakiet internetowy lub inna forma dostępu do sieci aby obsługiwać tego typu zdarzenia na bieżąco jednak gdy już zaopatrzymy się w internet w swoim urządzeniu z iOS działanie aplikacji może okazać się zaskakująco skuteczne.

Nie pisałbym tego gdybym sam dzięki Yanosikowi nie zaoszczędził kilkuset złotych. Czasem ciężko jest zwolnić na obszarze zabudowanym…

Mniej więcej przed wczoraj jechałem cały szczęśliwy na spotkanie ze swoją lubą. W życiu bym nie pomyślał, że w taką pogodę i przy tak małym ruchu w tak małej mieścince będzie się gnieździł patrol drogówki z suszarką.. a jednak.

Yanosik mniej więcej pół kilometra wcześniej ostrzegł mnie o tym, że w tym miejscu ‚lubi’ stać policja po czym wyrwany z letargu i błogich myśli o zbliżającej się randce wcisnąłem delikatnie hamulec a gdy auto zwolniło do 50 km/h zza zakrętu wyłonił się niezbyt szczęśliwy, umundurowany Pan z suszarką w ręku.

Potwierdziłem obecność policji w tym miejscu wciskając przycisk ‚potwierdź’ w panelu Yanosika. Dalsza podróż upłynęła nie mniej błogo.

Jak działa Yanosik? Każdy posiadacz aplikacji może zgłosić zdarzenie drogowe przy użyciu jednego przycisku. Automatycznie aktualizuje to bazę danych programu Yanosik. Poza standradowymi radarami Yanosik ostrzeże nas w miejscu częstego zgłaszania policyjnych patroli jak również o aktualnie zgłoszonych zdarzeniach. Jeśli dane zdarzenie już nie występuje wciskamy ‚anuluj’ tak aby kierowcy jadący za nami nie obawiali się o nieistniejący patrol.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Rozmówki polsko - angielskie, niemieckie, hiszpańskie, francuskie - 25 kodów do rozdania!
[FIX] Komunikat "To akcesorium nie obsługuje ładowania"
Pomóż pomarańczom schronić się przed deszczem!
12 Days of Christmas - Dzień 9: The xx EP
Aplikacja mobilna Lidl - mądry wybór
Co zamiast Installous?
ZnanyLekarz - znajdź swojego specjalistę
Grabby - rozwiń przycisk kamery w rząd dodatkowych ikon
Prime - pokoloruj listę historii rozmów
Photo Date, czyli szybkie sprawdzenie daty wykonania zdjęcia
Infinity Blade II przez limitowany czas za darmo w App Store!
5 płatnych aplikacji, które są darmowe przez ograniczony czas
5 najlepszych aplikacji wartych 18 dolarów do pobrania za darmo!
Pobierz aplikacje warte 14 dolarów zupełnie za darmo
5 aplikacji PREMIUM wartych 36 dolarów do pobrania ZA DARMO
Aplikacje o wartości 15 dolarów do pobrania ZA DARMO