Bramki SMS w iOS!

Choć ceny SMSów są coraz niższe wciąż aktualny pozostaje temat tzw. Bramek SMS. Bramka SMS to najczęściej darmowy sposób na przesłanie wiedomości SMS na telefon komórkowy.

Firma Hakore wyszła z propozycją przeniesienia funkcjonalności bramek sms polskich operatorów na grunt mobilnego systemu operacyjnego iOS dostępnego w urządzeniach firmy Apple.

Mając dostęp do internetu w łatwy sposób możemy wysłać smsa na dowolny krajowy numer telefonu poprzez aplikację SMS Gateway, która przewodzi komunikacji z bramkami operatorów. Naszym zdaniem jest to doskonały sposób na medialnie zbliżający się wielkimi krokami kryzys. Gorąco zachęcamy do pobierania aplikacji z App Store.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...