Exigency – wykręć numer telefonu z lockscreenu

Exigency-03

Exigency jest nowy tweakiem z Cydii, dzięki któremu będziemy mogli wybierać numery telefonów z istniejących konaków na naszym telefonie. Funkcja ta jest dostępna z przycisku numeru awaryjnego, który jest dostępny przy opcji do wprowadzania hasła na lockscreenie. To znaczy, że będziemy mogli dzwonić do naszych znajomych bez potrzeby otwierania aplikacji do dzwonienia czy też odblokowywania iPhona.

 

 

Oczywiście tweak nie będzie najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy sobie cenią bezpieczeństwo w iOS. Można się łatwo domyślić tego że każdy będzie w stanie dzwonić z naszego telefony bez potrzeby wprowadzania hasła. Dla tych, którym nie zależy na ochronie danych ten tweak będzie ładnym dodatkiem do lockscreenu.

Exigency zawiera panel opcji, ale jedyną rzeczą którą tam znajdziemy jest przełącznik do aktywacji tweaku. By móc użwać Exigency musimy mieć włączoną opcję z Passcode. Kiedy Exigency jest aktywny, wystarczy nacisnąć na przycisk numeru alarmowego i wybrać jedną z dwóch opcji: numer pogotowia albo numer naszych kontaktów ( Call Contact). Kiedy wybierzemy opcję Call Contact, otworzy się lista osób z zapisanymi do nich numerami.

 

 

Po zakończeniu rozmowy, wrócimy do naszego lockscreenu gdzie wciąż będziemy musieli wprowadzić hasło by odblokować telefon. W tej kwestii Exigency jest bezpiecznym tweakiem, gdyż nie naraża on nas na przypadkowe odblokowanie telefony. Jednakże nigdy nic nie wiadomo kiedy zaczniemy manipulować ochroną iOS.

Exigency jest dostępny za darmo na ModMyi repo w Cydii. Daj nam znać co myślisz o tym tweaku w poniższej sekcji komentarzy.

 

Damian Walusz

 

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Jednostki Miar - nie tylko ściąga dla uczniów
[KONKURS] ContactWhisper - nie dla byle kogo
CallBar znacznie ułatwi Ci życie
Zmiana koloru tła w folderach iOS 4 / iOS 5
Czytaj szybko z iPhone, iPod, iPad!
Dodawanie rekordów do listy ostatnich połączeń
DniWolne2013 - dla wszystkich planujących urlop
Teraz możesz kopiować tekst z tablicy aplikacji Facebook!
Marvel Unlimited - gratka dla koneserów komiksów
Abstergo: przejmij pełną kontrolę nad zarządzaniem powiadomieniami
iTranslate DO MAILI I SMSÓW - kolejna aplikacja językowa
SubIc0ns - dodatkowy dock pozwala na szybką zmianą ulubionych aplikacji
Quizwanie - nowy hit w App Store!
Aplikacje o wartości 15 dolarów do pobrania ZA DARMO
Vizzywig 4K - nagrywanie w standardzie 4K w iPhone 5S
Pobierz 5 płatnych aplikacji z App Store ZA DARMO