Live Battery Indicator – połącz ikonę baterii razem z procentami

 

8663379808_81fe7a9802

Jeśli lubisz mieć czysto wyglądający  pasek statusu w swoim iPhonie, to najnowszy tweak Live Battery Indicator jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Live Batterry Indicator jest bardzo prostym i skromnym tweakiem, który ma za zadanie połączyć status baterii razem z pozostałymi procentami na telefonie. Zamiast widocznej baterii, będzie można zobaczyć kółko otaczające liczbę procentów z baterii na iPhonie.

 

 

W zależności od tego ile bateria się wyczerpie kółko będzie się zmniejszać adekwatnie do aktualnego statusu baterii aż do momentu kiedy kompletnie zniknie (bateria jest wyczerpana) . Jeżeli bateria będzie miała pięćdziesiąt procent to koło się zmniejszy również o połowę.

Miłym dodatkiem jest darmowy theme który działa z winterboarderm. Daje on możliwość zamiany kółka na procenty w samym środku  obrazku z baterią.

I to jest na tyle z tym tweakiem. Nie ma żadnych opcji do ustawienia. Po prostu zainstaluj tweak z Cydi i wszystko powinno działać jak należy. Jedynym minusem jest to że podczas ładownia iPhona kółko się nie zmienia i nie pokazuje aktualnego poziomu baterii.

Live Battery indicator jest dostępny za darmo w Cydi. Miło widzieć że ktoś pomyślał o tym żeby usunąć niepotrzebną ikonkę baterii która tylko zabierała miejsce w pasku statusu. Na nic nie czekaj i wypróbuj jak ten tweak działa na swoim telefonie. Daj nam znać co myślisz o tweaku i jak ci się on podoba w poniższej sekcji komentarzy.

 

Damian Walusz

 

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Futurystyczny zegar Dominus + KONKURS
Zmiana koloru tła w folderach iOS 4 / iOS 5
25 miliardów aplikacji pobranych z App Store
Przełączanie aplikacji w trybie poziomym!
Dodawanie rekordów do listy ostatnich połączeń
WolframAlpha szczególnie przydatny na matematykę
[KONKURS] Speeq Angielski | Polski - 100 tys. użytkowników nie może się mylić
Możesz śledzic nadchodzące wiadomości
lo-mob - kolejna bezużyteczna aplikacja?
Messages (Cydia) - pozwala na pisanie i odpowiadanie na SMS'y z każdego miejsca w iOS.
F.Lux - regulacja barwy ekranu za pomocą aktualnego czasu
Atom - piękny lockscreen tweak do włączania aplikacji
Kultowa Contra, czyli CONTRA: EVOLUTION
Zaoszczędź 26 dolarów pobierając 5 aplikacji, które są dziś darmowe
Zaoszczędź 70 złotych pobierając 5 aplikacji na iPhone, iPad i Mac
Aplikacje na iOS warte 25 dolarów są dziś darmowe!